Dieci Agri MAX Power X2 nowość

Dieci wprowadziło na rynek nowe modele ładowarek teleskopowych z gamy maszyn o większym udźwigu (5,0; 6,0 i 6,5 t) wyposażoną w nową skrzynię X2- napędu HVT1: hydro-mechaniczny układ przeniesienia napędu power split z automatyczną przekładnią bezstopniową CTV.
Tak narodził się Agri Max Power X2. Po raz pierwszy na świecie maszyna teleskopowa zostaje wyposażona w ten innowacyjny i unikalny w swoim rodzaju układ przeniesienia napędu. Układ przeniesienia napędu HVT1 z technologią Power Split opiera się na automatycznej przekładni bezstopniowej, w której komponent mechaniczny uzupełnia się z hydraulicznym odpowiednio do siły, jaką maszyna musi wytworzyć.
Agri Max Power X2 jest w stanie osiągać prędkość maksymalną 50 km/h oraz zachować maksymalne osiągi przy maksymalnej prędkości oraz maksymalny moment obrotowy w kołach przy minimalnej prędkości. Dzięki tej znaczącej innowacji Dieci odpowiada na formułowane przez rolników żądania uniwersalności maszyn, a jednocześnie oferuje wydajny ciągnik o doskonałych parametrach zarówno prędkości, jak i siły uciągu, pokonując typowe ograniczenia związane z przegrzewaniem się. Maszyna, oprócz dużej prędkości na drodze, może pochwalić się dużą siła uciągu (do 30 ton) oraz wydajną hydrauliką (305 l/min) i wieloma opcjami pracy teleskopem.

 

Więcej danych technicznych-plik PDF: DOCCT0000120-PL-11

Comments are closed.