Category Archives: Realizacje

Nowe elektryczne pojazdy AUSA

Bardziej wydajny świat w Twoich rękach

Elektryczna gama produktów AUSA prezentuje ekologiczne i cichsze pojazdy, dzięki którym będziesz mógł zwiększyć swoją przestrzeń do pracy, nie rezygnując z mocy ani z osiągów.

Moc wystarczająca na cały dzień

Wszystkie pojazdy elektryczne AUSA zostały zaprojektowane, aby pracować nieprzerwanie przez co najmniej jeden dzień roboczy. Sterowany elektronicznie pakiet akumulatorów litowo-jonowych zapewnia w sposób płynny maksymalną moc oraz osiągi terenowe porównywalne z pojazdami z silnikiem diesla. Dodatkowo, po zwolnieniu pedału gazu, silnik elektryczny natychmiast zmniejsza prędkość, jednocześnie wytwarzając energię.

Nowy model DIECI Smart 20,4

Firma Dieci właśnie ruszyła z produkcją nowej kompaktowej ładowarki teleskopowej Dieci Mini Agri Smart 20,4, zapraszamy do obejrzenia prezentacji video...
Read more

Dieci Agri MAX Power X2 nowość

Dieci wprowadziło na rynek nowe modele ładowarek teleskopowych z gamy maszyn o większym udźwigu (5,0; 6,0 i 6,5 t) wyposażoną w nową skrzynię X2- napędu HVT1: hydro-mechaniczny układ przeniesienia napędu power split z automatyczną przekładnią bezstopniową CTV.
Tak narodził się Agri Max Power X2. Po raz pierwszy na świecie maszyna teleskopowa zostaje wyposażona w ten innowacyjny i unikalny w swoim rodzaju układ przeniesienia napędu. Układ przeniesienia napędu HVT1 z technologią Power Split opiera się na automatycznej przekładni bezstopniowej, w której komponent mechaniczny uzupełnia się z hydraulicznym odpowiednio do siły, jaką maszyna musi wytworzyć.
Agri Max Power X2 jest w stanie osiągać prędkość maksymalną 50 km/h oraz zachować maksymalne osiągi przy maksymalnej prędkości oraz maksymalny moment obrotowy w kołach przy minimalnej prędkości. Dzięki tej znaczącej innowacji Dieci odpowiada na formułowane przez rolników żądania uniwersalności maszyn, a jednocześnie oferuje wydajny ciągnik o doskonałych parametrach zarówno prędkości, jak i siły uciągu, pokonując typowe ograniczenia związane z przegrzewaniem się. Maszyna, oprócz dużej prędkości na drodze, może pochwalić się dużą siła uciągu (do 30 ton) oraz wydajną hydrauliką (305 l/min) i wieloma opcjami pracy teleskopem.

 

Więcej danych technicznych-plik PDF: DOCCT0000120-PL-11

Specjalistyczny sprzęt na branży papierniczej

Na początku lutego 2015 roku dostarczyliśmy dwa wózki ze specjalistycznym osprzętem marki CASCADE. Obrotowy chwytak do rol papieru (z nastawnym krótkim ramieniem).