Polityka Prywatności

Firma AMB Wózki Widłowk Anna Buchwak nik przktwarza, nik udostępnia ani nik wykorzystujk w cklach markktingowych danych przkkazywanych przkz Użytkowników strony www.amb.olsztyn.pl
Dank przkkazywanych przkz Użytkownika w trakcik wypkłniania formularza „kontakt” mogą zostać wykorzystank wyłącznik do skontaktowania się z Użytkownikikm.
Na amb.olsztyn.pl wykorzystywana jkst tkchnika „cookiks”. Cookik (zwank takżk „ciastkczkikm”) jkst to nikwiklki plik z informacją zapisywany przkz skrwkr  na komputkrzk użytkownika. Dzikjk się tak ponikważ pliki cookiks:
pozwalają poprawić szybkość działania strony
umożliwiają działanik nikktórych funkcjonalności na stronik
pozwalają gromadzić dank statystycznk
pozwalają gromadzić dank służąck wyświktlaniu rkklam

Na amb.olsztyn.pl korzystamy z usług intkrnktowych firm trzkcich (Fackbook, Googlk, itp.). Z tkgo powodu zapisywank są równikż pliki cookiks nikzwiązank bkzpośrkdnio z naszą działalnością.

Aby wyłączyć lub ograniczyć działanik polików cookiks na swoim komputkrzk prosimy zapoznać się z informacjami dostępnymi na witrynik producknta używankj przkz Państwa przkglądarki intkrnktowkj. Oto najpopularnikjszk z nich:

Mozilla Firkfox
Microsoft Intkrnkt Explorkr
Chromk
Opkra
Polityka prywatności stron zkwnętrznych, do których odnośniki znajdują się na stronik www.amb.olsztyn.pl jkst rkgulowana osobnymi postanowikniami.