Serwis maszyn budowlanych – profesjonalne usługi

Firma AMB Wózki Widłowe z Olsztyna specjalizuje się także w serwisie maszyn budowlanych, ładowarek teleskopowych czy minikoparek. Wszelkie prace wykonują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Do ich przeprowadzenia wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i wysokiej jakości części, pochodzące od sprawdzonych dostawców. W ramach naprawy minikoparek i innych maszyn transportowych:

  • wymieniamy i naprawiamy ogumienie,
  • przeprowadzamy naprawy bieżące,
  • naprawiamy elektronikę, siłowniki i rozdzielacze hydrauliczne,
  • reperujemy skrzynie biegów i wiele innych elementów,
  • sprawdzamy sprawność maszyn.

W ramach serwisu maszyn budowlanych, ładowarek teleskopowych czy minikoparek naprawiamy i usuwamy wszelkiego rodzaju usterki – nie tylko te wskazane wyżej. Każdorazowo zakres koniecznych do wykonania prac indywidualnie dostosowujemy do potrzeb i wymagań Klienta. Zdobyte doświadczenie i wiedza umożliwiają nam nie tylko rzetelne zdiagnozowanie stanu sprzętu, ale też rzetelne przeprowadzenie naprawy minikoparek i innych maszyn.

Jeśli poszukujesz firmy, która przywróci Twojemu urządzeniu transportowemu pełną sprawność bądź właściwie przygotuje je do eksploatacji – zapraszamy do Olsztyna. W przypadku pytań i wątpliwości – prosimy o kontakt telefoniczny.