AUSA i F1, wspaniałe doświadczenie

W ten weekend mieliśmy okazję cieszyć się zawodami Pirelli Grand Prix Hiszpanii, które miało miejsce na torze w Katalonii.

Dzięki firmie Reyausa, naszemu rolniczemu dealerowi w Katalonii, byliśmy częścią tej wielkiej imprezy.

Treningi, kwalifikacje i wielki wyścig …. uczucia nie do opisania, ogromne emocje. Byliśmy 12-tym zespołem w tym Grand Prix i bez znaczenia pozostaje to, że nasze czasy nie były najlepsze …..

vettel-web
Awaria bolidu Sebastiana Vettela na Q3

Wśród kasków, silników, opon, kierowców, fleszy, …  nasze Taurulifty. Wyjątkowo kompaktowe maszyny, zbudowane z pierwszej klasy komponentów, aby zapewnić minimalne koszty operacyjne i niespotykaną niezawodność. Mocne i wytrzymałe maszyny, które są w stanie podnieść do 3,000 kg na 7m lub umieścić 1,000 kg w zasięgu  w poziomie do 4m. Te parametry są odpowiednie, aby ratować z opresji bolidy Formuły 1, które ważą średnio 600 kg.

Nie prowadziliśmy wyścigu w żadnym momencie, nie było żadnych naprawdę niezapomnianych okrążeń, ale w przypadku kłopotów byliśmy najbardziej skuteczni i niezastąpieni.

Mogliśmy być świadkami naszej skuteczności w niektórych zdarzeniach. Sobota, podczas Q3, sesja kwalifikacyjna, samochód Sebastiana Vettela miał awarię i dzięki naszej maszynie mógł być usunięty poza tor.

Co więcej, mogliśmy zobaczyć naszą pracę podczas treningów w Porsche Mobil 1 Supercup w piątek 9 maja, gdzie byliśmy w centrum zainteresowania kilka razy.

Nie pojawiliśmy się w nagłówkach gazet, ale czasem aby przedstawienie mogło się odbywać ktoś musi czuwać.

Porsche Mobil 1 Supercup
Porsche Mobil 1 Supercup

AUSA podzieliła się doświadczeniem z najważniejszymi ludźmi rynku motoryzacyjnego ostatnich lat i zdała ten egzamin celująco. Doceniając instalację systemów KERS oraz dociskowych spoilerów uświadomiliśmy sobie jednak, że naszym zadaniem nie jest bycie najszybszym, ale bycie we właściwym miejcu, gdy pojawią się problemy.

Pod tym linkiem można zobaczyć kilka zdjęć z Grand Prix.

Składamy wielkie podziękowania i gratulacje dla wszystkich, którzy uczynili to wydarzenie możliwym, zwłaszcza naszemu dystrybutorowi firmie Reyausa i mamy nadzieję, że będziemy tam również w przyszłym roku.

Comments are closed.