Unicarriers TX 3

TX3

Nowy wózek TX3 UniCarriers to pierwszy wózek przeciwwagi stworzony w koncepcji 3 razy ‚E’ oferujący: niższe zużycie Energii, doskonałą Ergonomię i większą Efektywność obsługi.
Zmodernizowaliśmy klasyczny wózek TX3, aby uczynić go idealnym elektrycznym wózkiem czołowym dla Twojej działalności. Nowy TX3 jest numerem 1 w swojej klasie pod względem zużycia energii, oferując wydajność na poziomie 4,2 kWh/h.
The UniCarriers TX counterbalance truck
Został również zaprojektowany z myślą o koncepcji ProVision, która zwiększa bezpieczeństwo i ergonomię. Wyjątkowy, przezroczysty panel przedni TX3 zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, a niski stopień oraz szeroka, płaska podłoga sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie z wózka jest jeszcze łatwiejsze.Model TX3 jest dostępny w różnych wersjach, oferując maksymalne udźwigi od 1,25 do 2 ton i wysokość podnoszenia do 7 metrów – więc w zależności od potrzeb TX jest jest na pewno odpowiedni dla Ciebie.
The UniCarriers TX3 electric counterbalance forklift truck

Niższe zużycie energii

Nasze nowe wózki TX charakteryzują się najniższym zużyciem energii w swojej klasie. Na przykład TX3 o udźwigu 1,6 tony zużywa tylko 4,2 kWh/h, co czyni go najbardziej efektywnym pojazdem w tej klasie wagowej. Co to oznacza dla Ciebie?
Po prostu, nowy TX będzie działał dłużej na jednym ładowaniu niż jakikolwiek inny podobny wózek widłowy na rynku, dzięki czemu Twoja praca stanie się bardziej wydajna, produktywna i opłacalna

Doskonała ergonomia

Jednym z najważniejszych elementów ergonomicznego wzornictwa jest dbałość o dobre samopoczucie operatora. Nasze nowe wózki widłowe TX zostały zaprojektowane tak, aby nie iść na żadne kompromisy w realizacji tego celu. Na przykład, wózki TX są wyposażone w najcichszy w swojej klasie układ hydrauliczny oraz unikalne dźwignie hydrauliczne zapewniające intuicyjną i wygodną obsługę.
Ergonomia to nie tylko coś, co miłoby mieć – to naprawdę może zwiększyć wydajność i poprawić wyniki finansowe. Doskonała Ergonomia ,jaką zapewnia model TX, pozwala szybko dostrzec efekty.

Wyższa wydajność obsługi

Nowy TX oferuje wyjątkową wydajność obsługi dzięki wielu najlepszym w swojej klasie funkcjom. Wszystkie aspekty prędkości ruchu wózka – podczas podnoszenia, pochylania i jazdy – są automatycznie optymalizowane w zależności od wielkości ładunku, wysokości podnoszenia i kąta pochyłu. Daje to kierowcy spokój ducha i pozwala mu skupić się na wydajności.
Dodatkowo, zmienna siła wspomagania układu kierowniczego daje operatorowi jeszcze lepsze, intuicyjne wyczucie drogi. Koncepcja ProVision łączy w sobie idealny widok wokół operatora, szczególnie przez maszt, który zapewnia doskonałą widoczność w swojej klasie. Niewielkie detale, takie jak uchwyt na elementach sterujących znajdujących się w zasięgu ręki, wiodący w branży, niski stopień wejścia/wyjścia oraz w pełni automatyczny hamulec postojowy zapobiegający staczaniu się wózka sprawiają, że nowy TX jest niezwykle łatwy i wydajny w prowadzeniu.

TX3

The UniCarriers TX counterbalance truck
Interesują Cię maszyny UniCarriers TX3? Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz naszą bezpłatną broszurę!

Comments are closed.