Mini Agri 26,6

Mini Agri 26,6

MINI AGRI to „minipodnośnik”, podnośnik teleskopowy stworzony z myślą o pracy na bardzo niewielkim obszarze: w szklarniach i szkółkach, sadownictwie, ogrodnictwie, hodowli drobiu itp. Jest to maszyna, która idealnie wpasowuje się w wąskie i trudne przestrzenie.

Ten podnośnik teleskopowy charakteryzuje się wyjątkową uniwersalnością zastosowań oraz łatwością manewrowania. Można w nim zamontować nie tylko pełną gamę fabrycznie proponowanych akcesoriów (zaczepy podnośnikowe, chwytaki różnego typu oraz łyżki wydobywcze oraz do załadowcze do materiałów sypkich), lecz także wciągarki i kosze.
Kabina, największa w swojej kategorii, posiada homologację ROPS – FOPS. Została zaprojektowana w taki sposób, aby zagwarantować wysoki poziom komfortu, również dzięki nowym drzwiom z DSCS (Double Skin Composite System), innowacyjnego i ultralekkiego materiału kompozytowego opracowanego przez Centrum Badawczo-Rozwojowe Dieci.

Dzięki zastosowaniu tego materiału zrealizowano dwa cele: wyraźnie zmniejszono ciężar maszyny, poprawiając jednocześnie parametry jej pracy, oraz znacząco zwiększono izolację termoakustyczną, komfort oraz wygodę operatora.

  • Kabina z homologacją ROPS – FOPS
  • Drzwi z DSCS (Double Skin Composite System)
SilnikKUBOTA
Moc maksymalna kW (KM)55(74)
Prędkość maksymalna (km/h)30
PrzekładniaHydrostat
Udźwig maksymalny (kg)2600
Maksymalna wysokość podnoszenia (m)5,68
Długość x Szerokość x Wysokość (mm)4125×1850 x1950
Masa całkowita (bez ładunku – kg)5000
Ogumienie standardowe12 x 18″
Instalacja pneumatyczna hamowania przyczepyNiedostępna
Tylny TUZNiedostępny
Tylny WOMNiedostępny

Dane techniczne (plik PDF): Scheda Multy Mini Agri – 2012 – EXTRA CE – 20150209_POL

Galeria:

Comments are closed.