AUSA M 250M/MC

M 250 M / MC

Wielozadaniowy pojazd o wielkiej wytrzymałości i dużej ładowności. Przeznaczony do pracy w ekstremalnych warunkach w budownictwie, górnictwie, rolnictwie i w gminach. Doskonały do transportowania materiałów i urządzeń w działalności obsługowej. Jego wytrzymałość i zrozumiała technologia to klucz do łatwej obsługi.
AUSA Multitask M 250 M/MC jest bardzo kompaktowy, ale zdolny. Jest to unikalna maszyna na rynku z powodu jej szerokości 1,6 m i ładowności 2,5 t. Niezawodny w najtrudniejszych sytuacjach, ma doskonałą stabilność z pełnym ładunkiem. Wyposażony w stałą przekładnię 4WD Compen®,  ma wielkie możliwości terenowe w sektorze  górniczym.
AUSA Multitask M 250 M/MC jest bardzo uniwersalnym i wygodnym urządzeniem o maksymalnej prędkości 40 km/godz. Jego wytrzymały system zawieszenia jest skonstruowany ze sprężynami i amortyzatorami w przedniej osi i uchwytem sprężynowym z tyłu. Możliwe jest dopasowanie szerokiego zakresu narzędzi dla bardzo różnych zadań: rozrzutnik soli, pług śnieżny, dźwig 8 m i 2,3 t z koszem lub platformą do pracy na wysokościach. Dostępny jest również system, który umożliwia wymianę skrzyni lub kontenera (mod. M 250 MC) pojazdu przy użyciu przegubowego ramienia hydraulicznego.

Podstawowe Dane Techniczne

SpecyfikacjeM 250 M/MC
Ładowność2.500 kg
Układ jezdny4×4 Compen®
Silnik37,5 Kw
Spadek do uzgodnienia35%
Prędkość maksymalna40 km/h / 41 km/h
Wymiary (szerokość x długość x wysokość)1,70 x 4,00 x 2,08 m
Ciężar bez ładunku2.540 kg / 2.900 kg

 

Dane techniczne (plik PDF):M250M-ENG

Galeria:

Comments are closed.