DIECI

Oferujemy rozwiązania od cenionego producenta ładowarek teleskopowych z Włoch. Firma Dieci dostarcza na rynek krajowy nowatorskie rozwiązania w tym zakresie. Jednocześnie sprzedaje maszyny na rynki zagraniczne, między innymi w Ameryce Południowej, Australii, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Strategia rozwoju przedsiębiorstwa opiera się na badaniach oraz podejmowaniu odważnych decyzji w kwestii zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Obecnie producent posiada w swoim katalogu aż 70 modeli maszyn dedykowanych do różnych zastosowań, w tym: ładowarki teleskopowe, betoniarki samoładujące oraz wywrotki i pojazdy specjalistyczne.

Szczególnie rozpowszechnione w Polsce i na świecie są ładowarki teleskopowe, które opierają się na zintegrowanym systemie dwóch cylindrów, służących do wysuwania teleskopu oraz samopoziomowania karetki. Właśnie to rozwiązanie sprawia, że całe ramie podnosi się w poziomie. Ponadto ładowarki teleskopowe Dieci są doceniane z uwagi na doskonałe możliwości manewrowania. Niewielki rozstaw osi zapewnia bardzo dobrą skrętność. Efekt doskonałego panowania nad sprzętem podczas prowadzenia daje również zastosowanie w ładowarkach pedał precyzyjnego dojazdu. Producent proponuje kilka serii maszyn rolniczych (Mini Agri, Agri Farmer, Agri Star, Agri Max, Agri Plus, Agri Tech i Agri Pivot), a także rozbudowuje sektor maszyn budowlanych (w tym z sekcji ROTO i HERCULES) oraz betoniarki i akcesoria.

Mając na uwadze wysoką pozycję marki Dieci na rynku krajowym i międzynarodowym oraz doceniając wysoką jakość maszyn tego producenta oferujemy w naszym asortymencie ładowarki przeznaczone do prac w branży rolniczej i budowlanej. Proponujemy rozwiązania odpowiednie do różnego rodzaju zastosowań. Odmienność parametrów technicznych decyduje o możliwym zakresie wykorzystania tego sprzętu. Osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami mogą przesłać nam zapytanie mailowo bądź skontaktować się telefonicznie. Udzielamy precyzyjnych odpowiedzi, pragnąc możliwie najlepiej doradzić przy wyborze modelu.